18:30:32
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Kézilabda
... Elejére 2. lap 
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. június 11. 12:36 | Sorszám: 5
Igen, gratula !
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. június 11. 10:36 | Sorszám: 4
A vége elég szépen fest: 27-21.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. június 10. 16:44 | Sorszám: 3
Magyarország-Norvégia 17-13 - 40. perc
... https://www.facebook.com/kezivalogatott
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. június 03. 18:26 | Sorszám: 2

Hét gólos győzelemmel fejezte be a selejtező-sorozatot az Európa-bajnokságra már korábban kijutott magyar válogatott, amelynek kapujában utoljára, összességében 254. alkalommal szerepelt Pálinger Katalin, a sportág legendás alakja.
... http://keziszovetseg.hu/?ann_mode=view&annid=30152
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 26. 10:39 | Sorszám: 1
Na és a tegnapi végjáték? Méltó volt az egész hektikus szerepléshez.
Mocsai időkérése akadályozta meg a győzelmet.
Hogy mi a francot akart tizenegynéhány másodperc alatt, nem tudom. Gondolhatta volna, hogy magával a lefújással (mire a zsűri szól a bíróknak) eltelik a fele....
Nekem az a bajom az egésszel, hogy így nem lehet egy csapatnak szurkolni, hogy egyszer csodásan küzdenek, máskor érthetetlenül bénák, hülyeségeket csinálnak....
Nem, nem az a baj, hogy HIBÁZNAK, hanem, hogy ROSSZ MEGOLDÁSOKAT VÁLASZTANAK. Különbség.
A szlovén kapust vagy hússzor telibe lőtték. Nem ő védett, hanem eltalálták. Ez megannyi rossz megoldás.
Inkább nyújtanának egyenletesen, kiszámíthatóan közepes teljesítményt.
Arra gondolok, hogy a kézilabda nem való nekünk. Mint ahogy nem való a vízilabda a négereknek, az atlétika az eszkimóknak, a foci a kínaiaknak, a krikett az angolokon kívül senkinek. Nemzeti kultúra kérdése ez.
De az is lehet, Mocsai maga sem hitt a csoportból továbbjutásban, és egy alapvetően védekező csapatot vitt ki. Mert mindig akkor volt a baj, ha nekünk kellett volna irányítani, kezdeményezni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 25. 09:25 | Sorszám: 0
Utólag nagyon megbántam, de végigszenvedtem a válogatottal együtt a tegnapi meccset. Míg az első selejtezőkörben a kapusaink remek teljesítményt nyújtottak, addig most rajtuk (is) múlott, hogy átgázolt rajtunk az ellenfél (Szlovénia).
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...